YourLiterary.com @yourliterary Verified user

http://www.yourliterary.com


374 tbh   126 Okays   108 comments

What do you think of us?


You must be logged in your account in order to vote! View results

Cfare ndryshimesh deshironi te shikoni te YourLiterary ne 2019?


Country:
500
  

Dua një tregim të kthyer në prozë ju lutem . Faleminderit për mirkuptimin.


Write comment
Berati nje dit feste


Write comment
une dua qe ta beni nje ese per dimrin si ky titull fjollat e para te debores tani data12,12,2019 ora 6:40


Write comment
Pershkrimi i nje ditelindje


Write comment
Qe te haper me thjesht. Qe ke ket me shum tema. Te jet pa email. Te jet me password.


Write comment
Shoqeria eshte e cmuar per mua


View comment (1)
kalaja e rozafes pleaseeeeee


Write comment
Une kam per te shkruar nje hartim per atdhe poooor une jam klasa e trete me ndihmoni ju lutem


Write comment
Debati me prinderit ne lidhje me produktet televizive


Write comment
Shkrim komentues per nje poezi dhe vecorite e tij


Write comment
Proza per atdheun


Write comment
© 2024 tbh.me | Terms of use | About | Contact us | TourAlbania.org